Sportovní den

Fotbalové hřiště Husinec-Řež

Sportovní den je na naší škole už tradicí. Letos jsme ho stejně jako vloni uspořádali v zářijovém termínu. Přibližně 15 rodičů ze SPŠ si vzalo v práci den volna a připravili sportovní dopoledne pro 5 tříd ZŠ a 3 třídy MŠ. Počasí vyšlo parádně, děti běhaly, sportovaly a radovaly se, paní učitelky se usmívaly a děkovaly, všichni si to spolu krásně užili a to nás moc těší. Úsměv dětí i paních učitelek je ta nejlepší odměna. Děkujeme všem členům a sponzorům SPŠ a hlavně všem rodičům, kteří se na přípravě a realizaci podíleli. Nově si můžete všechny fotky prohlédnout a stáhnout na adrese https://spshusinecrez.rajce.idnes.cz/.

Datum vložení: 23. 9. 2021 21:34
Datum poslední aktualizace: 30. 9. 2021 21:37