O mateřské škole

Mateřská škola je součástí základní školy a je umístěna v klidné části obce s krásným výhledem do přírody a na Vltavu. Součástí základní a mateřské školy je krásná zahrada, která je rozdělena do herních zón s různými herními prvky. Naše mateřská škola je dostatečně vybavena hračkami a didaktickými pomůckami pro správný vývoj dětí.

Virtuální prohlídka školy

Pohled na školuV současné době má naše mateřská škola dvě oddělení – Broučky a Motýlky s celkovou kapacitou 49 míst. Ve třídě Broučků jsou předškoláci a tato třída je doplněna nejstaršími mladšími dětmi. Ve třídě Motýlků jsou děti od tří let do předškolního věku.

Posláním naší mateřské školy je rozvoj každého dítěte po fyzické, psychické i sociální stránce v příjemném, kamarádském a bezpečném prostředí, kam se rádi vracejí nejen děti, ale i dospělí. Každé dítě bereme jako jedinečnou osobnost, respektujeme jeho možnosti, potřeby a zájmy. Děti vedeme k samostatnosti a schopnosti práce ve skupině. Naším cílem jsou spokojené děti, které se do naší mateřské školy těší a odnášejí si nezapomenutelné zážitky.

Vedoucí učitelka MŠ

Lucie Mayerová
Telefon MŠ: + 420 725 937 349
E-mail: mayerova@husinecrez.cz