Vystoupení pro rodiče

(dětský aerobik 22. 6. 2021, Červená Skála, Řež)

Dětský aerobik probíhal letos z větší části online. I tak jsme nacvičily s dětmi několik skladeb a v úterý 22. 6. je za vydatné podpory publika s dětmi předvedly. Mladší skupinka si zaskotačila na veselou písničku Aťky Janouškové U-i-u-a-á, obě skupiny společně zatančily na slovenskou skladbu Horehronie a starší děvčata na závěr vystoupila s aerobikovou sestavou na píseň Ievan Polcca v mixu od Teknova. Následovalo focení a přípitek pro všechny malé cvičenky a závěr hoiny byl věnovám společnému cvičení všech dětí i rodičů. Zacvičili jsme na 5 rychlých skladeb, které jsme znali z průběhu roku ze společných hodin. Rodiče se skvěle zapojili především na Ptačí tanec a na Macarenu.

Kéž by nám radost ze společného cvičení v příštím školním roce již nic nezkazilo. Krásné prázdniny přejí lektorky Radka a Anička.

Datum vložení: 22. 6. 2021 20:37
Datum poslední aktualizace: 21. 8. 2021 20:39