Výstava k zakončení společné výzvy s Ateliérem Jarmily Králové

(10. 6. 2021, Červená Skála, Řež)

Výzva, kterou jsme v době březnového lockdownu vyhlásili společně s malířkou Jarmilou Královou, se dočkala svého završení v podobě veřejné venkovní výstavy na náměstíčku před ateliérem. Po vydatném deštíku nám počasí zůstalo přes celé odpoledne nakloněno, výtvarná díla vlála ve větru, připevněna kolíčky ke šňůrám, děti pobíhaly, ochutnávaly sladké občerstvení, dospělí obdivovali výtvarné nadání všech zůčastněných a prostorem se linula radost z obnovené možnosti setkávat se a užívat si sousedských radostí. Děkujeme Jarmile Králové za partnerství a všem malířům blahopřejeme. Snad brzy zase se všemi naviděnou!

Datum vložení: 10. 6. 2021 20:39
Datum poslední aktualizace: 21. 8. 2021 20:40