Sportovní den

17. 9. 2020 (Řež, fotbalové hřiště)

Již tradiční akce, která se letos odehrála asi počtvrté? Aneb když máte partu akčních rodičů, kteří neváhají vzít si volno z práce a připravit dětem dopoledne naplněné sportem, když máte školu, která akci podpoří dokonce tak, že paní učitelky běhají s dětmi a cvičí na trampolínkách, když máte v obci tak skvělé partnery jako ÚACH, ÚJV a ÚJF, kteří dětem připraví stánky a věnují odměny, když máte podporu tak energické lektorky, jako je Lenka Srbová ze Sportovního centra Osmička, když máte zázemí v Hospůdce u hřiště a samozřejmě když bydlíte v takové obci, jako je Řež, která půjčí fotbalové hřiště a technické služby vždy ochotně pomůžou.

Datum vložení: 17. 9. 2020 20:55
Datum poslední aktualizace: 21. 8. 2021 20:55