Sázení stromů

(Objevujeme svět, 28. 4. a 5. 5. 2021)

Děti z kroužku Objevujeme svět se účastnily obecní akce sázení stromů a to v oba dny - první den 28. 4. skupinka objevitelů z 1. A a další týden 5. 5. skupinka objevitelů z 2. A. Slovy lektorky Silvie Švarcové :"Byla to ohromná radost v oba dny."

Děkujeme mateřské školce za zapůjčení zahradního nářadí pro děti. Děkujeme rodičům, kteří pomáhali dětem na místě, nebo s organizací (Lucce Macalové, Petru Procházkovi, Honzovi a Marcele Handrejchovým, Lence Řápkové, obecnímu úřadu děkujeme za džusíky pro malé pracovníky, Tomáši Pfeiferovi děkujeme za bleskurychlé domluvení celé akce při naprosto náhodném setkání a také za převoz nářadí a školních aktovek.

Datum vložení: 5. 5. 2021 20:42
Datum poslední aktualizace: 21. 8. 2021 20:42