Jak se zapojit

Jak se zapojit

1) Jako člen

V pozici člena získáte přímý vliv na chod Spolku, hlasovací právo na členské schůzi, možnost kandidovat do výboru spolku, slevy na kroužcích a kurzech a pravidelné informace o dění ve Spolku.

Stačí vyplnit přihlášku (najdete v dokumentech, níže na této stránce) za člena a poslat oskenovanou na spolek@husinecrez.cz, nebo vhodit do poštovní schránky školy u vchodu. Výbor Spolku schválí vaše přijetí za člena při splnění podmínek členství.

Členský příspěvek:

2) Jako podporovatel

Pokud se nechcete stát členy Spolku, můžete přispět na činnost Spolku formou daru. Spolek usiluje o takovou činnost (vč. finanční podpory), ze které má mít užitek celá škola a všechny děti. Pokud má rodina více dětí v MŠ nebo ZŠ, tak jakákoliv platba za každé další dítě je projevem solidarity a darem Spolku. Podporovatelé jsou zváni na všechny akce Spolku i členské schůze, ale nemají hlasovací práva a nemohou kandidovat. Jejich podněty k činnosti Spolku jsou velmi vítány a zohledňovány.

Finanční dary v libovolné výši můžete zaslat na transparentní účet u FioBank č. 2000325429 / 2010, do poznámky na platebním příkazu prosím uveďte „DAR“. Děkujeme.

3) Jako aktivní rodič

Celý rok je příležitost zapojit se do pořádání akcí, přicházet s vlastními návrhy, co by mohl Spolek dělat, kde podpořit školu, co by mohlo zajímat rodiče, děti i personál školy. Obracejte se na výbor a výbor se bude obracet na vás s konkrétními nabídkami pomoci a zapojení.

Jakékoli podněty prosím pište členům výboru na e-mail: spolek@husinesrez.cz