Menu
rozšířené vyhledávání
ZŠ a MŠ Husinec-Řež
ZŠ a MŠ
Husinec-Řež, příspěvková organizace

 

 

Polytechnický koutek v Lesní mateřské škole

Polytechnický koutek v Lesní mateřské škole

:)

Polytechnický koutek v Lesní mateřské škole

Na začátku školního roku vyvrcholily v lesní školce přípravy na otevření polytechnického koutku – venkovní dílničky, v které si děti procvičují základní dovednosti s pilkou, kladivem, šroubovákem apod. Začínáme pomalu, učíme se bezpečnostním zásadám a základům práce s nářadím. Děti už si vyzkoušely upnout větev či dřívko do svěráku, uříznout jej, dvě dřívka k sobě sešroubovat nebo přibít hřebíky. Teď už vznikají první opravdické výrobky. Všechny práce s nářadím moc baví.

Datum vložení: 24. 10. 2022 11:29
Datum poslední aktualizace: 24. 10. 2022 11:36
Autor: Lucie Andreasová

Lesní MŠ

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

V centru pozornosti (dění) je učící se spokojené dítě, jeho všestranný rozvoj v bezpečném prostředí plné důvěry.
Dítě se učí naplno a s radostí.