Menu
rozšířené vyhledávání
ZŠ a MŠ Husinec-Řež
ZŠ a MŠ
Husinec-Řež, příspěvková organizace

Přejeme dětem krásné prázdniny. 

 

Informace k odkladu školní docházky

Vážení rodiče, pokud Vám bude učitelkou, či speciálním pedagogem MŠ doporučen odklad, bude vhodné, abyste již k zápisu donesli – poslali  posudky odborného lékaře a pedagogicko-psychologické poradny. Vyšetření dítěte si prosím objednejte neprodleně, neboť poradny mají dlouhé objednací doby.

Informace k odkladu školní docházky

Vážení rodiče, pokud Vám bude učitelkou, či speciálním pedagogem MŠ doporučen odklad, bude vhodné, abyste již k zápisu donesli – poslali  posudky odborného lékaře a pedagogicko-psychologické poradny. Vyšetření dítěte si prosím objednejte neprodleně, neboť poradny mají dlouhé objednací doby. Ředitelka školy nemůže bez dodaných posudků  rozhodnout o odkladu. O odklad povinné školní docházky můžete požádat pouze po dobu zápisu.

V případě povolení odkladu povinné školní docházky je zákonný zástupce dítěte povinen se dostavit v následujícím školním roce opět k zápisu do prvního ročníku základního vzdělávání, a to opět do základní školy podle svého výběru

Datum vložení: 3. 4. 2024 11:34
Datum poslední aktualizace: 3. 4. 2024 11:35

Lesní MŠ

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

V centru pozornosti (dění) je učící se spokojené dítě, jeho všestranný rozvoj v bezpečném prostředí plné důvěry.
Dítě se učí naplno a s radostí.