Menu
rozšířené vyhledávání
ZŠ a MŠ Husinec-Řež
ZŠ a MŠ
Husinec-Řež, příspěvková organizace

2. A a 3. A dorazila v pořádku na plavecký výcvik.

Dopravní týden v LMŠ

Dopravní týden v LMŠ

Povídaly jsme si tedy o dopravních prostředcích, s kterými se mohou děti setkat, o chodnících, přechodech, značkách, o tom, jak se správně chovat jako chodec, ale i jako cyklista a jezdec na koloběžce, o bezpečnostních pomůckách apod.

 

V polytechnickém koutku si děti vyrobily dřevěné dopravní značky a jednoduchá dřevěná autíčka. Nakonec jsme společně namalovaly velký plán silnic a domků, rozmístily značky a děti si mohly trénovat i pravidla silničního provozu pro řidiče automobilů.

Datum vložení: 9. 3. 2023 17:25
Datum poslední aktualizace: 9. 3. 2023 17:26

Lesní MŠ

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

V centru pozornosti (dění) je učící se spokojené dítě, jeho všestranný rozvoj v bezpečném prostředí plné důvěry.
Dítě se učí naplno a s radostí.