Menu
rozšířené vyhledávání
ZŠ a MŠ Husinec-Řež
ZŠ a MŠ
Husinec-Řež, příspěvková organizace

Přejeme dětem krásné prázdniny. 

 

Zaměstnanci školy

Ing. Helena Martináková Švamberková Ph.D.

Ráda chodím do přírody, čtu, hraji "deskovky", pracuji s čísly, luštím rébusy, něco vymýšlím a přijímám nové výzvy, jsem věčný optimista a nemám ráda slovní spojení "to nejde". Během studia doktorského stupně Fyzikální chemie v Brně jsem zároveň začala dálkově studovat obor Zahradní a krajinná tvorba na Mělníce, ve kterém jsem se následně pohybovala i pracovně. Mezitím jsem si pořídila kupu dětí, tedy vlastně jen 3 a u třetího jsem musela projektování zastavit. A když nejmenší syn poporostl, přišla nabídka pracovat pro mojí domovskou školu.

Ing. Helena Martináková Švamberková Ph.D.

Lucie Andreasová Pavlíčková

Vystudovala jsem střední školu se zaměřením pedagogicko-sociálním. Od mala jsem věděla, že chci být učitelkou a pracovat s dětmi byl můj sen. Před mateřskou dovolenou jsem pracovala jako učitelka ve školce, po přestěhování do Řeže, jsem s nadšením přijala nabídku pracovat jako asistentka pedagoga. Nyní pracuji jako sekretářka ředitelky a učitelka informatiky. Musím říct, že obě pozice mě naprosto naplňují. Svůj volný čas trávím s rodinou, ráda poslouchám hudbu a miluji zahradničení.
„Jsi chytřejší než si myslíš, jsi hezčí než se zdáš a silnější než vypadáš."

Lucie Andreasová Pavlíčková 1

Mgr. Bc. Lucie Dražilová

Jsem přesvědčena, že kvalitní vzdělání a hodnoty je to, na čem opravdu záleží. V pedagogické činnosti vidím hluboký smysl. Snažím se přistupovat ke vzdělání smysluplně, lidsky, přesto profesionálně a koncepčně. Mám chuť na sobě pracovat a společně růst se svým týmem a svými žáky. Dělám věci celým svým srdcem. Do své práce se snažím vnést radost, optimismus a nadšení. Vážím si každé i negativní zpětné vazby, protože věřím, že může být tím nejlepším zdrojem vlastního rozvoje.

Mgr. Bc. Lucie Dražilová

Kontakty

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

V centru pozornosti (dění) je učící se spokojené dítě, jeho všestranný rozvoj v bezpečném prostředí plné důvěry.
Dítě se učí naplno a s radostí.