Školní noviny jsou za rok 2020 4. nejlepší v republice

Za rok 2020 jsme obsadili 4. místo v celostátní soutěži školních časopisů, vyhlášené Asociací středoškolských klubů, z.s.

V podkategorii grafika jsme obhájili loňské 1. místo.

Za redakci patří velký dík hlavně našim stálým redaktorům: Daniele, Lindě, Emě, Kryštofovi, Toníkovi (2.A), Luďkovi (3.A), Ance, Filipovi, Lauře, Luně, Máše, Nele, Otíkovi, Šimonovi, Terezce (4. A), Anně (5.A) a Aleně, Emmě, Sofii, Tereze a Šimonovi (loňská 5.A).

Redaktoři dostanou diplom a malou pozornost od školy a SPŠ jako poděkování za skvělou práci a reprezentaci školy i obce.

Velké díky za občasné příspěvky patří i externím redaktorům. Rozhodli jsme se obdarovat 2 nejpilnější a to:

• Lucinku z 1.A, která pravidelně přispívá již od školky
  • Ellu z 5.A za její originální nápady, aktivní přístup k reportážím a velkou samostatnost při práci

Více info o soutěži a kompletní výsledkovou listinu najdete zde: http://askcr.cz/casopis/
Za redakci Radka Vokatá.

Datum vložení: 29. 1. 2021 9:58