Menu
rozšířené vyhledávání
ZŠ a MŠ Husinec-Řež
ZŠ a MŠ
Husinec-Řež, příspěvková organizace

PŘEJEME VÁM KRÁSNÝ ADVENT

10.12. Vánoční dílny

Výlet celé školy a školky do IQ Landie a IQ Parku

V úterý 21. 9. 2021 navštívila naše škola i školka IQLandii a IQPark v Liberci.

Jedná se o moderní vědecké centrum s 3D planetáriem, stovkami originálních interaktivních exponátů a prvním humanoidním robotem v ČR. Centrum je rozděleno do několika expozic – člověk, Země a vesmír, voda, živly, věda v domácnosti a nanotechnologie. Prošli jsme pět pater budovy a stali jsme se součástí úžasného světa vědy, přírody a vesmíru.

Zábavnou formou jsme se mohli seznámit s tím, jak funguje lidské tělo, jaké je to asi ve vesmíru. Zažili jsme bouřkové výboje, zemětřesení i vichřici. Ponořili jsme se hluboko do nitra země. Zjistili jsme, jak funguje příroda, jak jsou všechny složky přírody úzce provázané.

Odnesli jsme si mnoho nových poznatků a spoustu zážitků. Odpoledne proběhla vědecká show plná napětí, výbuchů a ohňů. Výlet se líbil nejenom dětem a žákům, ale i všem doprovázejícím pedagogům. Děkujeme Spolku rodičů a přátel školy za finanční dar na dopravu.

 

Lucie Dražilová

Datum vložení: 23. 9. 2021 21:00
Datum poslední aktualizace: 30. 9. 2021 21:01
Autor:

Základní škola

Kalendář akcí

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

V centru pozornosti (dění) je učící se spokojené dítě, jeho všestranný rozvoj v bezpečném prostředí plné důvěry.
Dítě se učí naplno a s radostí.