Svět očima dětí - soutěž

Svět očima dětí je celorepublikový výtvarná a audiovizuální preventivně vzdělávací soutěž
pro žáky mateřských, základních a speciálních škol a středisek volnočasových aktivit, pořádané Ministerstvem vnitra.

Cílem je prevence společensky rizikového chování dětí a mládeže, zvyšování informovanosti z různých oblastí prostřednictvím tvůrčí činnosti dětí. Pomocí velmi silných příběhů se do výtvarné části této soutěže zapojila 4. a 5. třída v hodinách výtvarné výchovy. Některé příběhy dětem otevřely oči dokořán, naučily je rozhlédnout se kolem sebe, spontánně se výtvarně vyjádřit. Nejzdařilejší výtvarné práce byly zaslány organizátorům. Děkujeme všem autorům za jejich kreativitu a neotřelé nápady.

Ilona Rejmonová

Svet_ocima_deti_1.PDF