Rozkvetlá louka 30.3.2023 od 15.00hod v parku U Pasáčka + fotogalerie

Druhé setkání s ROZKVETLOU LOUKOU v rámci projektu Světová škola se uskutečnilo ve čtvrtek 30. 3. v prostoru U Pasáčka. Nejprve nám zahrály a zazpívaly členky hudebního kroužku pod vedením pana Hejzlara. Jarní písničky navodily správnou atmosféru pro osívání loučky určené všemu opylujícímu hmyzu.

Druhé setkání s ROZKVETLOU LOUKOU v rámci projektu Světová škola se uskutečnilo ve čtvrtek 30. 3. v prostoru U Pasáčka. Nejprve nám zahrály a zazpívaly členky hudebního kroužku pod vedením pana Hejzlara. Jarní písničky navodily správnou atmosféru pro osívání loučky určené všemu opylujícímu hmyzu. Děti i dospělí ladnými pohyby zaseli semínka a mohlo začít tvoření, hraní a zpívání. Společně děti vytvořily krásné papírové květiny, girlandu okolo loučky a zahrály si tradiční jarní hru – kuličky. Po celou dobu hráli hudebníci krásné české písničky, které obšťastňovaly duši každého návštěvníka akce. Písně byly známé, proto se mohl kdokoliv přidal a zazpívat si. Nechybělo ani malé občerstvení, za které děkujeme našim paním kuchařkám. Čas, který jsme společně U Pasáčka mezi dvěma dešti strávili, nám utekl jako voda. Dobrá věc se podařila, děkujeme!

Louka

Louka.bmp