Menu
rozšířené vyhledávání
ZŠ a MŠ Husinec-Řež
ZŠ a MŠ
Husinec-Řež, příspěvková organizace

Polytechnická výchova v MŠ i ZŠ

Polytechnická výchova v MŠ i ZŠ

K obohacení polytechnické výchovy jsme zakoupili pro naše děti Edupilku s čelní bruskou a Eduvrtačku. Oba přístroje jsou konstruované s důrazem na bezpečnost. Chceme, aby si děti zažily pocit něco vytvářet, vyrábět, opracovávat.

K obohacení polytechnické výchovy jsme zakoupili pro naše děti Edupilku s čelní bruskou a Eduvrtačku. Oba přístroje jsou konstruované s důrazem na bezpečnost.  Chceme, aby si děti zažily pocit něco vytvářet, vyrábět, opracovávat.

Datum vložení: 15. 5. 2023 19:44
Datum poslední aktualizace: 15. 5. 2023 19:48
Autor: Lucie Andreasová

Základní škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

V centru pozornosti (dění) je učící se spokojené dítě, jeho všestranný rozvoj v bezpečném prostředí plné důvěry.
Dítě se učí naplno a s radostí.