Poděkování na závěr školní roku

a přání krásných prázdnin.

Na závěr každého školního roku je na místě zavzpomínat a především poděkovat. Skvělou práci odvedli učitelé, kteří dokážou děti zaujmout, naučit i usměrnit. Vychovatelky vytvořily v družině místo zábavy, relaxace a velmi dobrá práce se dařila  asistentům pedagoga.

První poděkování patří tedy všem pedagogickým pracovníkům.

Samostatnou kapitolou je školní jídelna. Denně uvaří cca 200 obědů pro děti, žáky a zaměstnance. Poděkování za náročnou práci patří tedy kuchařkám a za výbornou spolupráci s  vedoucí školní jídelny.

Doslova mezi pilíře školy lze zařadit paní asistentku Lucii, hospodářku Helenu, uklízečky a školníky, jejichž rozsah činnosti by vydal na mnoho listů papíru. A všichni taky víme, jak je jejich práce obtížná.

Není asi možné vyjmenovat všechny, kteří škole pomohli. Určitě je potřeba ocenit empatický přístup zřizovatele nejen k naší škole. Není to bohužel automatická záležitost každé obce, moc si takového přístupu a spolupráce vážíme.

Velký dík však samozřejmě patří starostlivým rodičům, kteří vytvářejí svým dětem bezpečné rodinné zázemí. Spolupráce mezi školou a rodiči je výborná a dětem svědčí.

Všem tedy ještě jednou děkujeme a přejeme hezkou dovolenou, dětem gratulujeme k výsledkům, které ve škole dosahují a přejeme příjemné prázdniny.

Datum vložení: 30. 6. 2022 9:53
Datum poslední aktualizace: 30. 6. 2022 10:15