Odpoledne s Andersenem + fotogalerie

V úterý 21. března 2023 proběhla v naší škole akce Odpoledne s Andersenem. Paní učitelky si nachystaly pestrý program pro naše děti ze základní i mateřské školy. Bylo nachystáno několik aktivit, prohlédnutí školní knihovny, čtenářské dílny a zahradní pátračka.

Odpoledne s Andersenem

V úterý 21. března 2023 proběhla v naší škole akce Odpoledne s Andersenem. Paní učitelky si nachystaly pestrý program pro naše děti ze základní i mateřské školy. Bylo nachystáno několik aktivit, prohlédnutí školní knihovny, čtenářské dílny a zahradní pátračka. Odpoledne
s Andersenem si všichni náramně užili.

Odpoledne s Andersenem

Vstupte s námi do příběhu dánského spisovatele pohádek a dopřejte si společný zážitek.

K připomenutí narození světově proslulého pohádkáře H. Ch. Andersena jsme na úterý 21. března 2023 připravili povídání o knihách, čtení ukázek z knih, aktivity v naší školní knihovně a třídách  i trasu s úkoly na pěti stanovištích. Odpoledne bude probíhat v celé škole, školce i v rámci školní družiny v časovém rozmezí 13 – 18 hodin.

Odpoledne s Andersenem

Odpoledne s Andersenem_letak.docx