Naše škola se i letos zapojila do celorepublikové úklidové akce „Ukliďme Česko“.

Do sběru nepořádku se pustili všichni s velkou chutí. Byli jsme velmi překvapeni, co všechno bylo pohozené ve volné přírodě. Nasbíraný odpad jsme umístili do černých pytlů a donesli na domluvená sběrná místa k dotřídění a likvidaci.

Počasí nám moc nepřálo, ale žáci i učitelé se z celé akce moc těšili. Poděkování patří všem zúčastněným žákům a učitelům za jejich velkou snahu  a kladný přístup k záchraně naší okolní přírody. Děkujeme i obci Husinec za likvidaci odpadu.

1.A - 30.3.pozemek vedle školní zahrady, louka u knihobudky
2.A - 28.3.cesta směr do Husince (skála, park u Pasáčka)
3.A - 30.3.studánka nad školou, vyhlídka, lesem do Husince
4.A - 28.3.od školy k obecnímu úřadu a dál