Menu
rozšířené vyhledávání
ZŠ a MŠ Husinec-Řež
ZŠ a MŠ
Husinec-Řež, příspěvková organizace

2. A a 3. A dorazila v pořádku na plavecký výcvik.

Mateřská škola

Eva Máchová

Pocházím z Větrušic, kde žiji se svými dvěma dětmi. Po základní škole jsem vystudovala obor Propagace. Po mateřské dovolené jsem začala pracovat v dětské skupině Větříček ve Větrušicích. Po dvou letech jsem dostala nabídku práce ve státní školce a začala studovat pedagogickou školu ve Svatém Janu po Skalou. V mateřské škole v Řeži učím šestým rokem. Největší odměnou za mou práci je, když vidím spokojené děti, které se těší do školky.

Eva Máchová

Lucie Mayerová

Již jako malá holka jsem snila o tom, že budu jednou pracovat jako učitelka v mateřské škole. Navzdory tomu, se mé profesní kroky postupně ubíraly jiným směrem, který se ani trochu nepřibližoval práci s dětmi. Když jsem získala své první zkušenosti s hlídáním dětí a příměstskými tábory, které jsem i plánovala a realizovala, tak mě to opravdu přesvědčilo o tom, že tento směr je v mém životě ten pravý. Z fantazie dětí jsem každý den naprosto v úžasu a nikdy nevím, čím mě děti opět překvapí – to je na práci s malými dětmi to úžasné. Já osobně děti vnímám jako bezprostřední, velmi upřímné otevřené dušičky, které nás také dokážou rozesmát a je velmi důležité, je právě v tomto jejich období podporovat, naslouchat jim a pomáhat jim se rozvíjet.

Lucie Mayerová

Michala Pertlíková

K učitelské profesi, mám blízko celý život, díky tomu, že maminka je učitelka v mateřské škole, a tak jsem se přes kurz asistenta pedagoga a další vzdělávání, které mě učilo jak pracovat s dětmi a podporovat jejich rozvoj dostala k učitelské pozici v mateřské škole v Měcholupech, později jsem si mohla zkusit asistentskou pozici v základní škole v Kralupech nad Vltavou. Po této zkušenosti mohu s jistotou říci, že práce v mateřské škole je to, co mě naplňuje a největší odměnou je mi dětský úsměv a radost.

Michala Pertlíková 1

Kontakty

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

V centru pozornosti (dění) je učící se spokojené dítě, jeho všestranný rozvoj v bezpečném prostředí plné důvěry.
Dítě se učí naplno a s radostí.