Menu
rozšířené vyhledávání
ZŠ a MŠ Husinec-Řež
ZŠ a MŠ
Husinec-Řež, příspěvková organizace

Vážení rodiče,

vzhledem k výskytu vší na naší škole Vás prosíme o důkladnou kontrolu vlasů Vašich dětí a přijetí případných opatření. Pokud vši objevíte, jedná se o infekční onemocnění, tzv. pedikulózu.

Až do úplného odstranění vší i vajíček z vlasů je nutné ponechat dítě mimo kolektiv spolužáků (3-5 dnů).

Děkujeme za pochopení.

 

Mateřská škola

Bc. Lenka Bulantová

Pracuji jako učitelka v Mateřské škole Husinec - Řež. V roce 2015 jsem ukončila bakalářské studium Speciální pedagogiky na Univerzitě Jana Amose Komenského a opustila jsem tak definitivně práci v bankovní sféře. Hlavní motivací, pro zásadní změnu oboru, byla právě práce s dětmi. Zpětně mohu říci, že mé představy o práci pedagoga byly překonány. Toto povolání je pro mě velice přínosné a obohacující. Každý den mě děti překvapují svým pohledem na svět, svojí bezprostředností, radostí a objevováním zdánlivých maličkostí.

#

Eva Machová

Pocházím z Větrušic, kde žiji se svými dvěma dětmi. Po základní škole jsem vystudovala obor Propagace. Po mateřské dovolené jsem začala pracovat v dětské skupině Větříček ve Větrušicích. Po dvou letech jsem dostala nabídku práce ve státní školce a začala studovat pedagogickou školu ve Svatém Janu po Skalou. V mateřské škole v Řeži učím šestým rokem. Největší odměnou za mou práci je, když vidím spokojené děti, které se těší do školky.

#

Lucie Mayerová

Již jako malá holka jsem snila o tom, že budu jednou pracovat jako učitelka v mateřské škole. Navzdory tomu, se mé profesní kroky postupně ubíraly jiným směrem, který se ani trochu nepřibližoval práci s dětmi. Když jsem získala své první zkušenosti s hlídáním dětí a příměstskými tábory, které jsem i plánovala a realizovala, tak mě to opravdu přesvědčilo o tom, že tento směr je v mém životě ten pravý. Z fantazie dětí jsem každý den naprosto v úžasu a nikdy nevím, čím mě děti opět překvapí – to je na práci s malými dětmi to úžasné. Já osobně děti vnímám jako bezprostřední, velmi upřímné otevřené dušičky, které nás také dokážou rozesmát a je velmi důležité, je právě v tomto jejich období podporovat, naslouchat jim a pomáhat jim se rozvíjet.

#

Kontakty

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

V centru pozornosti (dění) je učící se spokojené dítě, jeho všestranný rozvoj v bezpečném prostředí plné důvěry.
Dítě se učí naplno a s radostí.